Good morning Wietnam

Kraj, gdzie kobiety nadal noszą stożkowe kapelusze, zachwyca wspaniałymi krajobrazami, zabytkami, bogatą kulturą, które przetrwały mimo burzliwych dziejów kraju. Na trasie rejs po zatoce Ha Long, gdzie z turkusowej wody wyłaniają się fantastyczne wapienne wyspy, pływające targowiska i pola ryżowe w delcie Mekongu, pagody Hue i rejs po Perfumowej Rzece. W programie także tętniące życiem miasta: Hanoi, gdzie zachwyci przedstawienie wietnamskiego teatru lalek na wodzie, Danang z unikalnym muzeum sztuki wietnamskiej, Ho Chi Minh – dawna stolica Wietnamu.

PROGRAM

HANOI – HA LONG – HUE – DANANG – MARMUROWE GÓRY – HOI AN – MY SON- HO CHI MINCH – CU CHI – DELTA MEKONGU – PHAN THIET

13 dniowy wyjazd, pełen atrakcji i wrażeń.

TERMINY I CENY

Terminy i ceny dostępne u konsultanta Ideal Travel pod numerem telefonu 61 646 8 767 lub pod adresem info@ideal-travel.pl .

Chcesz polecieć na ten program w małej grupie, ze znajomymi lub z rodziną?

Napisz do nas: info@ideal-travel.pl .

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

11 noclegów w hotelach***: 2 w Hanoi, 1 w Ha Long, 1 w Hue, 2 w Hoi An, 1 w Ho Chi Minh, 4 w Phan Thiet; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 11 śniadań, 5 kolacji zgodnie z programem • przelot: Warszawa-Hanoi, Ho Chi Minh-Warszawa • przejazd komfortowym autokarem • pokaz teatru lalek na wodzie • rejs po zatoce Ha Long • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

Cena nie zawiera

Obowiązkowa opłata za przeloty wewnętrzne: Hanoi-Hue; Danang-Ho Chi Minh: ok. 290 USD (ceny biletów lotniczych mogą ulec zmianie i są uzależnione od stawek lokalnych przewoźników).Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 75 USD.Wizy: opłata wizowa i zaproszenie w Wietnamie (płatne na miejscu): ok. 55 USD (plus zdjęcie).Napiwki: ok. 5 USD/dzień.