Tajlandia

O Tajlandi słów kilka… często nazywają swój kraj Zhōngguó, czyli Państwo Środka. Ten kraj podziwiali znani podróżnicy z jednym z największych Marco Polo. Chiny to nie tylko Pekin i jego zabytki, to również Xian – ze słynną armią, klasztor Shaolin – znany ośrodek sztuk walk, wyjątkowe miasta delty Jangcy – Suzhou, zwane Wenecją Wschodu i poprzecinane siecią kanałów urocze Luzhi, ale także Szanghaj – wielokulturowe kosmopolityczne miasto, które łączy w sobie starożytność i przyszłość. Na koniec Hongkong – miasto drapaczy chmur i Makau miasto kasyn.

Ten program jest przeznaczony dla tych wszystkich, którzy chcą poznać Chiny z ich historią, ale także zobaczyć najszybciej rozwijające się miasta w Azji i poczuć ich klimat.

PROGRAM

BANGKOK – KANCHANABURI – PATTAYA

10 dniowy wyjazd, pełen atrakcji i wrażeń.

TERMINY I CENY

Terminy i ceny dostępne u konsultanta Ideal Travel pod numerem telefonu 61 646 8 767 lub pod adresem info@ideal-travel.pl .

Chcesz polecieć na ten program w małej grupie, ze znajomymi lub z rodziną?

Napisz do nas: info@ideal-travel.pl .

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

– przelot Warszawa – Bangkok – Warszawa z przesiadkami, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW, zakwaterowanie w hotelach 3 *** z klimatyzacją ( z wyjątkiem hotelu na Rzece Kwai), Wyżywienie – śniadania w formie bufetu, możliwość dopłaty do obiadokolacji, transport klimatyzowanymi autokarami, zwiedzanie wg programu,, serwis wykwalifikowanego polskiego pilota na trasie Bangkok – Kanchanaburi – Pattaya

Cena nie zawiera

– dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) – w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji “podróżujący samotnie”, dopłata zostanie anulowana, dopłaty do obiadokolacji, obowiązkowej opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 60 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki, wycieczek fakultatywnych – ok. 320 USD/os. Chyba że pozostałe postanowienia umowy stanowią inaczej.

Obsługa na miejscu
W języku polskim.